Doświadczenie zdobyte przez ten czas pozwala mi pomagać i edukować ludzi jak poprawić komfort życia przez aktywność fizyczna oraz zmianę nawyków żywieniowych. Dziś siłownia poza miejscem do budowania masy mięśniowej i odchudzania służy również jako obszerna sala do rehabilitacji, którą wykorzystuję w 100%. Na pierwszym miejscu zawsze stawiam bezpieczeństwa i indywidualne podejście.

Odpowiednio skomponowana dieta z indywidualnie dopasowanym treningiem pozwala na uzyskanie lepszych efektów niż próby prowadzenie tego na własną rękę. Przez trening personalny zostaje zminimalizowana możliwość wystąpienia kontuzji jak i przetrenowania, a zwiększa się możliwość osiąganych wyników przez poprawę techniki, dopasowanie odpowiedniej formy treningu do indywidualnych umiejętności oraz stale dostarczanej zewnętrznej motywacji. To wszystko w połączeniu z wewnętrzną potrzebą zmiany siebie pozwala osiągnąć bardzo owocne efekty.

Podstawową zasadą do osiągnięcia sukcesu jest praca nad sobą. Gdy przestajemy wyznaczać sobie cele to efekty zaczynają słabnąć i tu najlepiej sprawdza się moje motto aby nigdy się nie poddawać.